Biz Kimiz

Biz Kimiz

Hakkımızda

Aygıt İnşaat

Fonksiyon ve mimari yapısı ile üzerinizde etki bırakacak binalar.

1965 yılında Yüksek Mimar ve Mühendis Semih AYGIT tarafından kurulan Aygıt İnşaat, 1981 yılında şirketleşmiştir. Deneyimi ve bilgi birikimi ile inşaat sektöründe markalaşan Aygıt İnşaat, sektöründe ‘güven’i temsil etmektedir.

İzmir ve ilçelerinde apartman, iş merkezi, kışlık-yazlık konutlar, siteler, otel ve fabrika binası inşaatlarının yanı sıra restorasyon, proje ve danışmanlık alanlarında da hizmet veren Aygıt İnşaat, 450.000 m2 ‘yi aşan, 400’ün üzerinde yapıya imza atmıştır.

Her projesinde, bir fikre hayat vermenin keyfini yaşayan Aygıt İnşaat, faaliyetlerine ilk günkü tutku ve heyecanla devam etmektedir. Müşteri mutluluğu temelinde yükselen her yapısı ile sektörüne birikimini katmakta; taviz vermediği ilkeleri ile geleceği yapılandırmaktadır.

a
a

Neler Yapıyoruz?


Aygıt İnşaat, İzmir ve çevresinde; arazi geliştirme, projelendirme, ruhsatlandırma, inşaat yapım ve danışmanlığı alanlarında bilgi birikimi, deneyimi ve sektörün tanınmış mimarlık, mühendislik, uygulama firmaları ile gerçekleştirdiği çözüm ortaklıkları ile yüksek nitelikli yapılara imza atmaktadır. İşveren ve müşteri gereksinimlerini, beklenti ve memnuniyetini yüksek standartlarda sağlamayı ilke edinen firmamız; yaratıcı, çağdaş, kalite odaklı ve hızlı hizmet anlayışını her yapısında ön planda tutmaktadır.

Güvenli yapılaşma, güncel teknoloji kullanımı ve çağdaş estetik yaklaşımlar, çevrenin korunmasına ilişkin starndartlar, yüksek etik değerleri gözeterek sürdürdüğü iş modeli ile Aygıt İnşaat, sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır.

Tamamladığı işlerde sağladığı memnuniyet, kurduğu samimi ve güvene dayalı ilişkiler sayesinde piyasadaki konumunu sağlamlaştırarak geleceğe taşıyan Aygıt İnşaat, inşaat sektöründe sağlam duruşu, yenilikçi ve rekabetçi yapısı ile hizmet sunmaya devam edecektir.

İletişim Formu

İletişim Formu